Privatumo politika

 •  BENDRA INFORMACIJA

      Mes dirbame pagal individualios veiklos pažymą, išduotą Jolantos Žiaunienės vardu. IDV pažymos NR. 080001. PVM mokėtojo kodas LT100012291913 . Kontaktinis telefono Nr. +37061132498 , elektroninio pašto adresas parduotuve@laisvestiliui.lt . Gerbiame savo lankytojų ir pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.
  Pasiliekame teisę bet kuriuo metu šias Taisykles keisti, todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklapiu turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi šios elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių


  1. KOKIŲ ASMENS DUOMENŲ APIE JUS MES NERENKAME IR NETVARKOME.
     1.1 Mes nerenkame Jūsų naršymo trečių asmenų tinklalapiuose istorijos ir jos nesaugome.
     1.2 Mes neperduodame jokių duomenų apie Jūsų naršymą mūsų tinklapyje, iš kurių būtų galima nustatyti Jūsų asmenį.


  2. KOKIUS ASMENS DUOMENIS RENKAME IR TVARKOME JUMS APSIPERKANT
      2.1 Kai Jūs apsiperkate mūsų elektroninėje parduotuvėje laisvestiliui.lt renkame šiuos Jūsų asmens duomenis:
          Vardą;
          Pavardę;
          Telefono numerį; 
          Elektroninio pašto adresą; 
          Jūsų įsigytų prekių pristatymo adresą.
    2.2 Jums apsipirkus mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūsų patogumui mes taip pat renkame ir tvarkome šiuos duomenis:
          Pirkimų istoriją;
          IP adresą;
          Mokėjimų istoriją;
         Jūsų ir Mūsų tarpusavio komunikacijos istoriją, įskaitant elektroninius susirašinėjimus;
         Trečiųjų asmenų, gaunančių prekę/es pagrindinė informacija.
    2.3 Nurodyti kitą asmenį, kuris atsiims Jūsų įsigytas prekes galite, jeigu toks asmuo yra davęs savo sutikimą. Pateikdami mums trečiųjų asmenų, atsiimančių prekę, informaciją, Jūs patvirtinate, jog turite tokių asmenų sutikimą dėl jų asmens duomenų perdavimo, naudojimo ir tvarkymo.
    2.4 Siekdami pateikti Jums bendrinius pasiūlymus dėl prekių ir dėl mūsų organizuojamų akcijų tvarkome šiuos Jūsų asmens duomenis:
          Vardas
          Telefono numeris
          Elektroninio pašto adresą; 
          Pristatymo adresą
          Pristatymo būdų istoriją
          Įrenginių identifikaciniai numeriai 

    2.5 Informaciją apie svetainės naudojimą ( IP adresai, vizitų statistika, demografinė padėtis ir kiti analizei naudojami duomenys)


  3. AR GALITE NESUTIKTI SU SAVO ASMENS DUOMENŲ TVARKYMU IR VISTIEK NAUDOTIS LAISVESTILIUI.LT ELEKROTRONINE PARDUOTUVE?
       Jūs visada galite nesutikti su papildomų Jūsų asmens duomenų tvarkymu, kuris skirtas tik analizės ir rinkodaros tikslams. Tačiau be privalomų duomenų užsakymui įgyvendinti, pabaigti pirkimo nėra galimybės, nes mes negalime tokio užsakymo išpildyti.


  4. KAM PERDUODAMI JŪSŲ ASMENS DUOMENYS
       4.1. Asmens duomenys yra perduodami tik patikimoms trečiosioms šalims, su kuriomis esame sudarę sutartis, ir tik tokia apimtimi, kuri yra būtina paslaugai teikti. Tinkamo paslaugų suteikimo Jums tikslu, perduodame Jūsų asmens duomenis šiems savo partneriams:
       4.2 Kurjerių paslaugas teikiančioms įmonėms, kurios pristato Jums prekes Jūsų nurodytais adresais;
       4.3 Prekių tiekėjams, kurie Jums pristato Prekes tiesiogiai;

       4.4 Klientui Internetinėje parduotuvėje pasirinkus atsiskaitymą elektroniniu būdu arba banko kortele, Kliento Asmens duomenys pateikiami išrinktam subjektui, aptarnaujančiam šiuos mokėjimus Internetinėje parduotuvėje 

       4.5 Jūsų Asmens duomenis taip pat teikiame:
             4.5.1 Teisėsaugos institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka;
             4.5.2 Valstybinės institucijoms ir teismams, kai tokią pareigą numato taikytini teisės aktai.


  5. GALITE REIKALAUTI, KAD IŠTRINTUME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS
      Jūs turite teisę prašyti, kad nebetvarkytume Jūsų asmens duomenų ir juos panaikintume. Jūsų asmens duomenys bus panaikinti gavus prašymą.
      Prašymą dėl Jūsų asmens duomenų ištrynimo galite pateikti elektroniniu paštu: parduotuve@laisvestiliui.lt


  6. KAM NAUDOJAMI SLAPUKAI?

     Lankantis svetainėse visus jūsų veiksmus fiksuoja slapukai (angl. cookies), kurie saugo duomenis apie apsilankymus ir taip padeda mums atpažinti Jus kaip svetainės lankytoją, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių, elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę


  DUOMENŲ APSAUGA

           Mūsų elektroninė parduotuvė stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs, visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

          Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti slaptažodžio. Pirkėjas atsakingas už savo sąskaitos informacijos ir slaptažodžio slaptumą. Visi kiti Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

  PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI

          El.parduotuvės administratorius turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.